Vyhodnotenie korešpondenčnej súťaže za mesiac február

 

Vyhodnotenie korešpondenčnej súťaže za mesiac február

P

Prinášame Vám výsledky korešpondenčnej súťaže za mesiac február, kedy všetky zapojené deti súťažili v disciplíne skok do diaľky z miesta.  

Chlapci a dievčatá súťažili v štyroch rôznych vekových kategóriách, a to: 

mikroprípravka (roč. narodenia 2011 a 2012 a ml.), 

miliprípravka (2010 a 2009), 

miniprípravka (2008 a 2007) a 

prípravka (2006 a 2005).

Do súťaže sa zapojilo vyše 2 300 detí z 53 atletických klubov zapojených do projektu Detská atletika, najväčšie zastúpenie mala kategória Miniprípravka.  

 

Nižšie uvádzame mená víťazov umiestnených na prvých troch miestach v každej kategórií:

  

Mikroprípravka Dievčatá:

1. Bieliková Paťka (MŠK Žiar nad Hronom) 1,49 m 

2. Páleniková Olívia (MŠK Žiar nad Hronom) 1,40 m

2. Duhačková Petra (ŠKP Žilina) 1,40 m

 

Mikroprípravka Chlapci:

1. Hlavatovič Richard (AK AŠK Slávia Trnava) 1,58 m

2. Káňa Roland (AK Run For Fun) 1,39 m

3. Zima Filip (APD UMB Banská Bystrica) 1,36 m

 

Miliprípravka Dievčatá:

1. Gregušová Saška (APD UMB Banská Bystrica)1,70 m

2. Vargová Simona (AK pri ZŠ L. Balleka Šahy) 1,66 m

2. Bukovinová Emma (AK pri ZŠ L. Balleka Šahy)1,66m

 

Miliprípravka Chlapci:

1. Bačkor Jakub (AO Tatry) 1,78 m

2. Šturmankin Juraj (AK Iskra pri ZŠ J.A.Komenského Revúca) 1,75 m

3. Marcin Filip (1. Atletický klub Humenné) 1,70 m

3. Slovák Tobias (Pohybko Sereď) 1,70 m

 

Miniprípravka Dievčatá:

1. Černáková Valentína (Bežecký športový klub)1,91 m

2. Tóthová Zina (Bežecký športový klub) 1,90 m

3. Zámečníková Kristína (BCF Dukla Banská Bystrica) 1,85 m

3. Bačková Nina (AO Tatry) 1,85 m

 

Miniprípravka Chlapci:

1. Chovanec Martin (AC Kriváň L. Mikuláš – so ZŠ J.Kráľa) 2,10 m

2. Považan Jozef (Šport hrou, o.z. Športový klub pre deti) 1,94 m

3. Pokorný Alex (ŠK Juventa Žilina) 1,91 m

 

Prípravka Dievčatá:

1. Mikuštiaková Mia (APD UMB Banská Bystrica) 2,07 m

1. Fapšová Veronika (AO Olympia Považská Bystrica) 2,07 m

3. Bieliková Natália (MŠK Žiar nad Hronom) 2,05 m

 

Prípravka Chlapci:

1. Golian Šimon (MAC Redox Lučenec) 2,12 m

2. Pekar David (Atletický klub Junior Holíč) 2,11 m

3. Ilgo Adam (ŠK Vital Bratislava) 2,10 m

 

Všetkým zúčastnením gratulujeme k ich výkonom, tešíme sa z každého zapojeného dieťaťa. Za ich výkon budú ocenení odmenou. 

Už teraz sa však môžete zapojiť do ďalšej disciplíny, ktorou je pre mesiac marec odhod penovou loptou/plnou loptou z kolien spoza hlavy. 

Držíme Vám všetkým palce

 

Kompletné výsledky nájdete TU