Vyhodnotenie korešpondenčnej súťaže za mesiac apríl

 

Vyhodnotenie korešpondenčnej súťaže za mesiac apríl

M

Máme za sebou tretie kolo korešpondenčnej súťaže, kde mohli deti súťažiť v disciplíne člnkový beh 4 x 10 m. V mesiaci apríl sa do korešpondenčnej súťaže zapojilo presne 2500 detí, čo nás veľmi teší. Vzhľadom k tomu, že v propozíciách súťaže bolo uvedené, že výkon meriame s presnosťou na 0,1 s, výkony na popredných miestach sme zaokrúhlili, aby sme nikoho neobrali o radosť z umiestnia na prvých troch miestach. Ostatné výkony sme vo vyhodnotení ponechali tak, ako ich tréneri, príp. učitelia zadali do systému a pre rýchlosť zverejnenia taktiež, ako ich vyhodnotil samotný systém. 

Uvádzame víťazov umiestnených na prvý troch miestach v jednotlivých kategóriách:

Mikroprípravka dievčatá 2011-2012 a mladšie

1. Adela Koyšová, AK Spartak Dubnica nad Váhom, 12,10 s

1. Alica Korbašová, AŠ Sparťankovia, 12,10 s

2. Paťka Bieliková, MŠK Žiar nad Hronom, 12,20 s

3. Patrícia Nosková, CVČ Brezová pod Bradlom, 12,60 s

 

Mikroprípravka chlapci 2011-2012 a mladší

1. Richard Hlavatovič, AK AŠK Slávia Trnava, 11,10 s

2. Dominik Michalko, AK Run for Fun, 12,50 s

3. Juraj Hromádka, ŠK ŠOG Nitra, 12,80 s

 

Miliprípravka dievčatá 2010-2009

1. Michaela Gondová, AK pri ZŠ Sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves, 11,10 s

2. Kamila Dobošová, AK AŠK Slávia Trnava, 11,20 s

2. Karolína Burešová, Atletika ŠK Skalica, 11,20 s

3. Zuzana Deáková, AŠ Sparťankovia, 11,40 s

3. Natália Vašková, CVČ Brezová pod Bradlom, 11,40 s

3. Hana Šipošová, ZŠ J. Kupeckého Pezinok, 11,40 s

 

Miliprípravka chlapci 2010-2009

1. Tobias Slovák, Pohybko Sereď, 11,00 s

2. Dominik Slebodník, AK pri ZŠ Sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves, 11,10 s

3. Sebastián Šedivý, CVČ Brezová pod Bradlom, 11,20 s

 

Miniprípravka dievčatá 2008-2007

1. Diana Šarudiová, CVČ Brezová pod Bradlom, 10,30 s

2. Tamara Senešiová, AŠ Sparťankovia, 10,70 s

2. Štefánia Michaličková, ŠKP Žilina, 10,70 s

3. Zuzana Majtánová, AŠ Sparťankovia, 10,80 s

 

Miniprípravka chlapci 2008-2007

1. Adam Kresáň, AO Olympia Považská Bystrica, 10,50 s

2. Nikolas Forro, AK AŠK Slávia Trnava, 10,60 s

2. Andrej Krajčoviech, AŠ Sparťankovia, 10,60 s

2. Michal Jankových, CVČ Brezová pod Bradlom, 10,60 s

3. Martin Kiška, AK pri ZŠ Sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves, 10,70 s

 

Prípravka dievčatá 2005-2006

1. Lucia Ďurišková, AK Iskra pri ZŠ J.A.Komenského Revúca, 9,30 s

2. Vanesa Rusová, AK Iskra pri ZŠ J.A.Komenského Revúca, 9,70 s

3. Lucia Palanská, Atletika ŠK Skalica, 9,80 s

 

Prípravka chlapci 2005-2006

1. Richard Záviš, Atletika ŠK Skalica, 10,0 s

1. Patrik Praskač, CVČ Brezová pod Bradlom, 10,0 s

2. Gabriel Mikula, TJ Slávia ŠŠ Trenčín, 10,10 s

2. Daniel Mičuda, AC Kriváň v spolupráci so ZŠ J. Kráľa, 10,10 s

2. Šimon Eduard Gábriš, Atletika ŠK Skalica, 10,10 s

2. Šimon Lichanec, Atletika ŠK Skalica, 10,10 s

2. Matúš Truban, Atletika ŠK Skalica, 10,10 s

2. Evan Hendricken, CVČ Brezová pod Bradlom, 10,10 s

3. Maroš Baláž, CVČ Brezová pod Bradlom, 10,20 s

 

Všetkým deťom blahoželáme k výkonov, ďalšie nálepky do medailí sú už na ceste.

V mesiaci máj deti súťažia v disciplíne vytrvalostný beh, je to posledná disciplína pred letnými prázdninami. Držíme všetkým deťom palce ;)

Kompletné výsledky nájdete TU