Preteky

Detská atletika

Preteky

Dátum Názov Mesto
01.11.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac NOVEMBER Kdekoľvek
01.10.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac OKTÓBER Kdekoľvek
25.05.2017 Detská P-T-S 3. kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Banská Bystrica Propozície Prihláška
25.05.2017 Detská P-T-S 3.postupové kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Banská Bystrica Propozície Prihláška
25.05.2017 Detská štafetová liga 3. kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Banská Bystrica Propozície Prihláška
25.05.2017 Detská štafetová liga 3. postupujúce kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Banská Bystrica Propozície Prihláška
21.05.2017 Detská štafetová liga 3. kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Skalica Propozície Prihláška
21.05.2017 Detská štafetová liga 3. postupové kolo v rámci Trnavského kraja - staršia kategória Skalica Propozície Prihláška
21.05.2017 Detská P-T-S 3.kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Skalica Propozície Prihláška
21.05.2017 Detská P-T-S 3.postupové kolo v rámci Trnavského kraja - staršia kategória Skalica Propozície Prihláška
20.05.2017 Detská štafetová liga 2. kolo v rámci Trenčianskeho kraja - mladšia kategória Trenčín Propozície Prihláška
20.05.2017 Detská štafetová liga 2. postupujúce kolo v rámci Trenčianskeho kraja - staršia kategória Trenčín Propozície Prihláška
20.05.2017 Detská P-T-S 2. postupujúce kolo v rámci Trenčianskeho kraja - staršia kategória Trenčín Propozície Prihláška
20.05.2017 Detská P-T-S 2. kolo v rámci Trenčianskeho kraja - mladšia kategória Trenčín Propozície Prihláška
20.05.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky, 4. kolo Košice Propozície Prihláška
20.05.2017 Školská športová liga - Bavme deti športom - základné školy, 4. kolo Košice Propozície Prihláška
17.05.2017 Detská štafetová liga 2. postupujúce kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Brezno Propozície Prihláška
17.05.2017 Detská štafetová liga 2. kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Brezno Propozície Prihláška
17.05.2017 Detská P-T-S 2. postupujúce kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Brezno Propozície Prihláška
17.05.2017 Detská P-T-S 2. kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Brezno Propozície Prihláška
14.05.2017 Detská P-T-S 3. kolo v rámci Bratislavského kraja - mladšia kategória Bratislava Propozície Prihláška
14.05.2017 Detská P-T-S 3. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Bratislava Propozície Prihláška
14.05.2017 Detská štafetová liga 3. kolo v rámci Bratislavského kraja - mladšia kategória Bratislava Propozície Prihláška
14.05.2017 Detská štafetová liga 3. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Bratislava Propozície Prihláška
12.05.2017 Detské atletické hry Hriňová Propozície Prihláška
08.05.2017 Detská štafetová liga 2. kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Trnava Propozície Prihláška
08.05.2017 Detská štafetová liga 2. postupujúce kolo v rámci BTrnavského kraja - staršia kategória Trnava Propozície Prihláška
08.05.2017 Detská P-T-S 2.postupové kolo v rámci Trnavského kraja - staršia kategória Trnava Propozície Prihláška
08.05.2017 Detská P-T-S 2. kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Trnava Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská štafetová liga 2. kolo v rámci Bratislavského kraja - mladšia kategória Pezinok Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská štafetová liga 2. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Pezinok Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská P-T-S 2. kolo v rámci Bratislavského kraja - mladšia kategória Pezinok Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská P-T-S 2. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Pezinok Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Lučenec Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská štafetová liga 1.postupové kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Lučenec Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Banskobystrického kraja - mladšia kategória Lučenec Propozície Prihláška
05.05.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Banskobystrického kraja - staršia kategória Lučenec Propozície Prihláška
03.05.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Nitrianskeho kraja - mladšia kategória Levice Propozície Prihláška
03.05.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Nitrianskeho kraja - staršia kategória Levice Propozície Prihláška
03.05.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Nitrianskeho kraja - mladšia kategória Levice Propozície Prihláška
03.05.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Nitrianskeho kraja - staršia kategória Levice Propozície Prihláška
01.05.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac MÁJ Kdekoľvek Propozície
30.04.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Bratislaveského kraja - mladšia kategória Bratislava Propozície Prihláška
30.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Bratislava Propozície Prihláška
30.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Bratislavského kraja - mladšia kategória Bratislava Propozície Prihláška
30.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Bratislavského kraja - staršia kategória Bratislava Propozície Prihláška
28.04.2017 Detská P-T-S 2. postupujúce kolo v rámci Prešovského kraja - staršia kategória Bardejov Propozície Prihláška
28.04.2017 Detská P-T-S 2. kolo v rámci Prešovského kraja - mladšia kategória Bardejov Propozície Prihláška
28.04.2017 Detská štafetová liga 2. postupujúce kolo v rámci Prešovského kraja - staršia kategória Bardejov Propozície Prihláška
28.04.2017 Detská štafetová liga 2. kolo v rámci Prešovského kraja - mladšia kategória Bardejov Propozície Prihláška
27.04.2017 Bavme deti športom - Finále Banská Bystrica (základné školy) Banská Bystrica Propozície Prihláška Výsledky
27.04.2017 Bavme deti športom - Finále Banská Bystrica (atletické škôlky) Banská Bystrica Propozície Prihláška Výsledky
26.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Žilinského kraja - mladšia kategória Turany Propozície Prihláška Výsledky
26.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Žilinskéh kraja - staršia kategória Turany Propozície Prihláška Výsledky
26.04.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Žilinského kraja - mladšia kategória Turany Propozície Prihláška Výsledky
26.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Žilinského kraja - staršia kategória Turany Propozície Prihláška Výsledky
23.04.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Trenčianskeho kraja - mladšia kategória Dubnica nad Váhom Propozície Prihláška Výsledky
23.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Trenčianskeho kraja - staršia kategória Dubnica nad Váhom Propozície Prihláška Výsledky
23.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Trenčianskeho kraja - mladšia kategória Dubnica nad Váhom Propozície Prihláška Výsledky
23.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Trenčianskeho kraja - staršia kategória Dubnica nad Váhom Propozície Prihláška Výsledky
22.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Prešovského kraja - staršia kategória Prešov Propozície Prihláška Výsledky
22.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Prešovského kraja - mladšia kategória Prešov Propozície Prihláška Výsledky
22.04.2017 Detská štafetová liga 1.kolo v rámci Prešovského kraja - mladšia kategória Prešov Propozície Prihláška Výsledky
22.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Prešovského kraja - staršia kategória Prešov Propozície Prihláška Výsledky
12.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Košického kraja - staršia kategória Košice Propozície Prihláška Výsledky
12.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Košickeho kraja - mladšia kategória Košice Propozície Prihláška Výsledky
12.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Košického kraja - staršia kategória Košice Propozície Prihláška Výsledky
12.04.2017 Detská štafetová liga - 1. kolo v rámci Košickeho kraja - mladšia kategória Košice Propozície Prihláška Výsledky
11.04.2017 Detské atletické hry Tlmače Propozície Výsledky
02.04.2017 Detská P-T-S 1. postupujúce kolo v rámci Trnavského kraja - staršia kategória Trnava Propozície Prihláška Výsledky
02.04.2017 Detská P-T-S 1. kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Trnava Propozície Prihláška Výsledky
02.04.2017 Detská štafetová liga 1. postupujúce kolo v rámci Trnavského kraja - staršia kategória Trnava Propozície Prihláška Výsledky
02.04.2017 Detská štafetová liga - 1. kolo v rámci Trnavského kraja - mladšia kategória Trnava Propozície Prihláška Výsledky
01.04.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac APRÍL Kdekoľvek Propozície
31.03.2017 Bavme deti športom - Finále Bratislava Bratislava Propozície Prihláška Výsledky
24.03.2017 Detské atletické hry Dudince Propozície Výsledky
18.03.2017 Školská športová liga - Bavme deti športom - základné školy, 3. kolo Košice Propozície Prihláška Výsledky
18.03.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky, 3. kolo Košice Propozície Prihláška Výsledky
16.03.2017 Bavme deti športom - základné školy, 4. kolo Banská Bystrica Propozície Prihláška Výsledky
16.03.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky, 4. kolo Banská Bystrica Propozície Prihláška Výsledky
15.03.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky Bratislava Propozície Prihláška Výsledky
15.03.2017 Bavme deti športom - základné školy BSK Bratislava Propozície Prihláška Výsledky
01.03.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac MAREC Kdekoľvek Propozície Výsledky
16.02.2017 Bavme deti športom - základné školy, 3. kolo Banská Bystrica Propozície Výsledky
16.02.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky, 3. kolo Banská Bystrica Propozície Výsledky
15.02.2017 Bavme deti športom - atletické škôlky Bratislava Propozície Výsledky
01.02.2017 Korešpondenčná súťaž - mesiac FEBRUÁR Kdekoľvek Propozície Výsledky
19.01.2017 Školská športová liga - Bavme deti športom - základné školy, 2. kolo Košice Propozície Výsledky
19.01.2017 Bavme deti športom - aletické škôlky, 2. kolo Košice Propozície Výsledky
07.12.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Staré mesto Bratislava Propozície Výsledky
02.12.2016 Detské atletické hry Šahy Propozície Výsledky
01.12.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Karlova Ves Bratislava Propozície Výsledky
30.11.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Ružinov Bratislava Propozície Výsledky
26.11.2016 Školská športová liga - Bavme deti športom, 1. kolo Košice Propozície Výsledky
24.11.2016 Bavme deti športom Banská Bystrica, 2.kolo Banská Bystrica Propozície Výsledky
23.11.2016 Detské atletické hry Levoča Propozície Výsledky
16.11.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Podunajské Biskupice, Vrakuňa Bratislava Propozície Výsledky
09.11.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Nové Mesto, Rača, Vajnory Bratislava Propozície Výsledky
27.10.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ: Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica Bratislava Propozície Výsledky
20.10.2016 Bavme deti športom Banská Bystrica, 1. kolo Banská Bystrica Propozície Výsledky
20.10.2016 Bavme deti športom Bratislava: MČ Dúbravka, Lamač Bratislava Propozície Výsledky
06.10.2016 Bavme deti športom Bratislava, MČ:Petržalka, Jarovce, Rusovce Bratislava Propozície Výsledky
05.10.2016 Detské atletické hry Galanta Propozície Výsledky
28.09.2016 Detské atletické hry Rožňava Propozície Výsledky
22.09.2016 Detské atletické hry Stará Ľubovňa Propozície Výsledky
10.09.2016 Detská štafetová liga 2016 - Finále Dubnica nad Váhom Propozície Výsledky
08.09.2016 Detské atletické preteky Bratislava Propozície Výsledky
25.06.2016 Detská štafetová liga Banská Bystrica Propozície Výsledky
19.06.2016 Detská štafetová liga Nitra Propozície Výsledky
07.06.2016 Detské atletické preteky Senica Propozície Výsledky
07.06.2016 Detská štafetová liga Košice Propozície Výsledky
04.06.2016 Detská štafetová liga Šamorín Propozície Výsledky
03.06.2016 Detské atletické preteky Nové Mesto nad Váhom Propozície Výsledky
26.05.2016 Detské atletické preteky Námestovo Propozície Výsledky
25.05.2016 Detské atletické preteky Tvrdošín Propozície Výsledky
24.05.2016 Detská štafetová liga Trnava Propozície Výsledky
20.05.2016 Detské atletické preteky Čadca Propozície Výsledky
18.05.2016 Detské atletické preteky Pieštany Propozície Výsledky
14.05.2016 Detská atletika Žiar nad Hronom Propozície Výsledky
12.05.2016 Bavme deti športom - Svetový deň atletiky Bratislava Propozície Výsledky
11.05.2016 Detské atletické preteky Senec Propozície Výsledky
30.04.2016 Detská štafetová liga Dubnica nad Váhom Propozície Výsledky
15.04.2016 2. Korešpondenčná súťaž - jarné kolo Kdekoľvek Propozície Výsledky
14.04.2016 Bavme deti športom Bratislava Propozície Výsledky
01.04.2016 Detské športové hry Bratislava Propozície Výsledky
16.03.2016 Bavme deti športom Bratislava Propozície Výsledky
18.12.2015Vianočné preteky TK PezinokPezinok Propozície Výsledky
16.12.2015Bavme deti športomBratislava Propozície Výsledky
09.12.2015Bavme deti športomBratislava Propozície Výsledky
25.11.2015Bavme deti športomBratislava Propozície Výsledky
13.11.2015Zo školských laví­c do haly ElánBratislava Propozície Výsledky
11.11.2015Bavme deti športoumBratislava Propozície Výsledky
21.10.2015Bavme deti športomBratislava Propozície Výsledky
14.10.2015Preteky v hale ElánBratislava Propozície Výsledky
01.09.2015Jesenné kolo Korešpondenčnej súťažeKdekoľvek Propozície Výsledky
20.06.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životBratislava Propozície Výsledky
14.06.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životPrešov Propozície Výsledky
14.06.2015Juniorský štafetový maratón Tesco beh pre životPrešov Propozície Výsledky
13.06.2015Juniorský štafetový maratón Tesco beh pre životŽilina Propozície Výsledky
13.06.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životŽilina Propozície Výsledky
07.06.2015Juniorský štafetový maratón Tesco beh pre životNitra Propozície Výsledky
07.06.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životNitra Propozície Výsledky
24.05.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životTrenčí­n Propozície Výsledky
24.05.20151. Ročník korešpondenčnej súťaže jarné koloKdekoľvek Propozície Výsledky
23.05.2015Juniorský štafetový maratón Tesco beh pre životKošice Propozície Výsledky
23.05.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životKošice Propozície Výsledky
17.05.2015Juniorský štafetový maratón Tesco beh pre životTrnava Propozície Výsledky
17.05.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životTrnava Propozície Výsledky
10.05.2015Detské atletické hry Tesco beh pre životBanská Bystrica Propozície Výsledky
Dátum Názov Mesto
19.04.2017 1. kolo Detskej Novozámockej olympiády Nové Zámky Propozície
13.04.2017 Horehronské talenty - 2. kolo Brezno Propozície Výsledky
28.03.2017 1. Detská atletická olympiáda Šahy Propozície Výsledky
02.03.2017 Atletická súťaž - Bavme deti športom Brezno Propozície Výsledky
17.02.2017 Atletická súťaž Bratislava Propozície
08.02.2017 Okresné kolo atletickej ligy ml. a najmladšieho žiactva Čadca Propozície
07.02.2017 Športový deň pre predškolákov Nová Dubnica Propozície Výsledky
07.02.2017 Športový deň pre predškolákov Nová Dubnica Propozície Výsledky
26.01.2017 Detská atletika - AK Iskra pri ZŠ J. A. Komenského, Revúca Revúca Propozície Výsledky
17.01.2017 Detská atletika - ZŠ Jána Kupeckého, Pezinok Pezinok Propozície Výsledky
14.12.2016 Detská atletika - AK Iskra pri ZŠ J. A. Komenského, Revúca Revúca Propozície Výsledky
01.06.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Bratislava Propozície Výsledky
31.05.2016 XXV. ROČNÍK MAJSTROVSTIEV OKRESU V ATLETICKOM ŠTVORBOJI NAJMLADŠIEHO ŽIACTVA Turany Propozície Výsledky
31.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Považská Bystrica Propozície Výsledky
30.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Pezinok Propozície Výsledky
29.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Levice Propozície Výsledky
26.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Trenčín Propozície Výsledky
25.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Liptovský Mikuláš Propozície Výsledky
24.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Trnava Propozície Výsledky
13.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Nové Zámky Propozície Výsledky
12.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Zvolen Propozície Výsledky
12.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Brezno Propozície Výsledky
09.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Nitra Propozície Výsledky
05.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Zlaté Moravce Propozície Výsledky
04.05.2016 Svetový deň atletiky - Detská atletika Banská Bystrica Propozície Výsledky
19.02.2016 Najväčšia februárová kengura Svätý Peter Propozície Výsledky
Dátum Názov Mesto
03.06.2017 Runfest MARESI polmaratón Bratislava Pozvánka
01.10.2016 MMM Košice - promo akcia Košice
30.09.2016 Detská akcia "Výber športových odvetí" Šamorín
30.09.2016 Detská atletika Košice
11.09.2016 Krúžkobranie Avion Bratislava Pozvánka
10.09.2016 Európsky týždeň športu Dubnica nad Váhom
10.09.2016 Športový deň detí Sliač Pozvánka
03.09.2016 Maratón Banská Bystrica Banská Bystrica
29.08.2016 Rozlúčka s letom Štvrtok na Ostrove Pozvánka
25.08.2016 Detský tábor Námestovo Námestovo Pozvánka
21.08.2016 MiniEvent Tesco Prešov Prešov
21.08.2016 Šport Fest Šamorín Šamorín Pozvánka
20.08.2016 MiniEvent Tesco Košice Košice
13.08.2016 MiniEvent Tesco Banská Bystrica Banská Bystrica
24.07.2016 MiniEvent Tesco Bratislava Bratislava
23.07.2016 MiniEvent Tesco Trnava Trnava
17.07.2016 MiniEvent Tesco Nitra Nitra
16.07.2016 MiniEvent Tesco Trenčín Trenčín
16.07.2016 Memoriál Jána Stilla Nová Lesná Pozvánka
13.07.2016 Beh do schodov Liptovská Teplička Pozvánka
10.07.2016 Malý Štrbský maratón Štrba Pozvánka
27.06.2016 Detské atletické preteky Partizánske - Promo akcia Partizánske
23.06.2016 Olympijský deň Bratislava Bratislava
23.06.2016 Letný tábor Slovenského Olympijského výboru Vysoké Tatry Pozvánka
22.06.2016 Detské atletické hry Dolný Kubín - Promo akcia Dolný Kubín
18.06.2016 Mestké dni Považská Bystrica Považská Bystrica
17.06.2016 Tatry Running Tour Štrbské Pleso
04.06.2016 P-T-S Śportový deň pre deti Šamorín Pozvánka
31.05.2016 Detské atletické preteky Martin - Promo akcia Martin
08.05.2016 Pomle Run Šamorín Pozvánka
07.05.2016 City Trail Vysoké Tatry Vysoké Tatry Pozvánka