03.05.2019 |
Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória |
Kysucké Nové Mesto |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.05.2019 |
Detská P-T-S, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Kysucké Nové Mesto |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.05.2019 |
Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Kysucké Nové Mesto |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.05.2019 |
Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória |
Kysucké Nové Mesto |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
30.04.2019 |
Trávnica v pohybe 2019 |
Trávnica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
29.04.2019 |
Liptovská Kinderiáda |
Liptovský Mikuláš |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
21.04.2019 |
Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória |
Trenčín |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
18.04.2019 |
Detská P-T-S, 1. postupové kolo - staršia kategória |
Žilina |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
18.04.2019 |
Detská P-T-S, 1. kolo - mladšia kategória |
Žilina |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
18.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória |
Žilina |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
18.04.2019 |
VSE City run |
Košice |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská P-T-S, 1. postupové kolo - staršia kategória |
Banská Bystrica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská P-T-S, 1. kolo - mladšia kategória |
Banská Bystrica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória |
Banská Bystrica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória |
Banská Bystrica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská P-T-S, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Lučenec |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória |
Lučenec |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Lučenec |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
17.04.2019 |
Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória |
Lučenec |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
15.04.2019 |
Detská P-T-S, 1.postupové kolo, staršia kategória |
Košice |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
15.04.2019 |
Detská P-T-S, 1.kolo - mladšia kategória |
Košice |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
15.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1.postupové kolo - staršia kategória |
Košice |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
15.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória |
Košice |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská P-T-S, 1.postupové kolo, staršia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská P-T-S, 1.kolo - mladšia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská P-T-S, 2. postupové kolo, staršia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská P-T-S, 2.kolo - mladšia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1.postupové kolo - staršia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória |
Bratislava |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.04.2019 |
Finále - Žiacka chodecká liga |
Banská Bystrica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória |
Trenčín |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.04.2019 |
Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória |
Trenčín |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.04.2019 |
Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória |
Trenčín |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|