detska_atletika
slovensky_atleticky_zvaz
preteky

Preteky

Dátum Názov Mesto Poznámka
14.11.2020 Detský štafetový kros - 2.kolo (Trenčiansky kraj) Trenčín Zrušené !!!
06.11.2020 Detský štafetový kros - 2.kolo (Bratislavský kraj) Bratislava Zrušené !!!
28.10.2020 Detský štafetový kros - 1.kolo (Bratislavský kraj) Pezinok Zrušené !!!
25.10.2020 Detský štafetový kros - 1.kolo (Trenčiansky kraj) Dubnica nad Váhom Zrušené !!!
03.10.2020 Detský štafetový kros - 1.kolo (Trnavský kraj) Jablonica Zrušené
11.09.2020 Detská P-T-S 2020 Šamorín
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U12) Predlžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U10) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U8) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U6) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U12) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U10) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U8) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U6) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U12) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U10) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U8) Predĺžené jesenné kolo
01.09.2020 - 28.02.2021 Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U6) Predĺžené jesenné kolo
08.08.2020 Detská P-T-S (Trenčiansky kraj) Trenčín
08.08.2020 Detská štafetová liga (Trenčiansky kraj) Trenčín
10.07.2020 Detská P-T-S (Žilinský kraj) Žilina
10.07.2020 Detská štafetová liga (Žilinský kraj) Žilina
28.06.2020 Detská P-T-S (Nitriansky kraj) Nitra
28.06.2020 Detská štafetová liga (Nitriansky kraj) Nitra
28.06.2020 Detská P-T-S (Trnavský kraj) Trnava
28.06.2020 Detská štafetová liga (Trnavský kraj) Trnava
27.06.2020 Detská P-T-S (Bratislavský kraj) Bratislava
27.06.2020 Detská štafetová liga (Bratislavský kraj) Bratislava
26.06.2020 Detská P-T-S (Košický kraj) Košice
26.06.2020 Detská štafetová liga (Košický kraj) Košice
19.06.2020 Detská P-T-S (Prešovský kraj) Prešov
19.06.2020 Detská štafetová liga (Prešovský kraj) Prešov
18.06.2020 Detská P-T-S (Banskobystrický kraj) Banská Bystrica
18.06.2020 Detská štafetová liga (Banskobystrický kraj) Banská Bystrica
05.03.2020 ČSOB Detská atletika - 2.kolo Bratislava