detska_atletika
slovensky_atleticky_zvaz
preteky

Preteky

Dátum Názov Mesto Poznámka
11.09.2020 Detská P-T-S 2020 Šamorín
07.09.2020 - 31.12.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Jesenné kolo
10.07.2020 Detská P-T-S (Žilinský kraj) Žilina
10.07.2020 Detská štafetová liga (Žilinský kraj) Žilina
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U12) Kdekoľvek
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta(U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U6)
16.12.2019 Spajkyho pohár Žilina
08.10.2019 Detský cezpoľný beh zmiešaných štafiet Žilina
18.06.2019 Beh olympijského dňa Dolný Kubín
03.05.2019 Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória Žilina
03.05.2019 Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória Kysucké Nové Mesto
03.05.2019 Detská P-T-S, 2. postupové kolo - staršia kategória Kysucké Nové Mesto
03.05.2019 Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória Kysucké Nové Mesto
03.05.2019 Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória Kysucké Nové Mesto
29.04.2019 Liptovská Kinderiáda Liptovský Mikuláš
18.04.2019 Detská P-T-S, 1. postupové kolo - staršia kategória Žilina
18.04.2019 Detská P-T-S, 1. kolo - mladšia kategória Žilina
18.04.2019 Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória Žilina
01.11.2018 Detský štafetový kros - 2. postupové kolo Žilina
09.10.2018 Detský štafetový kros 1.postupové kolo Žilina
18.09.2018 Spajkyho krajský pohár Žilina
11.06.2018 Detská P-T-S - 3. postupujúce kolo - staršia kategória Turany
11.06.2018 Detská štafetová liga, 3.postupové kolo - staršia kategória Turany
30.05.2018 Detské atletické hry Martin
30.05.2018 Detské atletické hry Tvrdošín