detska_atletika
slovensky_atleticky_zvaz
preteky

Preteky

Dátum Názov Mesto Poznámka
11.09.2020 Detská P-T-S 2020 Šamorín
07.09.2020 - 31.12.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Jesenné kolo
18.06.2020 Detská P-T-S (Banskobystrický kraj) Banská Bystrica
18.06.2020 Detská štafetová liga (Banskobystrický kraj) Banská Bystrica
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U12) Kdekoľvek
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta(U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U6)
14.11.2019 Bavme deti športom Banská Bystrica
05.11.2019 Spajkyho pohár - ZŠ (okres Krupina) Krupina
16.10.2019 Spajkyho pohár Banská Bystrica
11.10.2019 Detský cezpoľný beh zmiešaných štafiet Hliník nad Hronom
27.05.2019 Rozbehajme Krupinu Krupina
22.05.2019 Horehronské talenty 2019 Brezno
14.05.2019 Detské atletické hry Hriňová
17.04.2019 Detská P-T-S, 1. postupové kolo - staršia kategória Banská Bystrica
17.04.2019 Detská P-T-S, 1. kolo - mladšia kategória Banská Bystrica
17.04.2019 Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória Banská Bystrica
17.04.2019 Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória Banská Bystrica
17.04.2019 Detská P-T-S, 2. postupové kolo - staršia kategória Lučenec
17.04.2019 Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória Lučenec
17.04.2019 Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória Lučenec
17.04.2019 Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória Lučenec
09.04.2019 Finále - Žiacka chodecká liga Banská Bystrica
15.03.2019 Žiacká chodecká liga Banská Bystrica
23.01.2019 Žiacka chodecká liga, 3.kolo Banská Bystrica
27.10.2018 Spajkyho krajský pohár Banská Bystrica