detska_atletika
slovensky_atleticky_zvaz
preteky

Preteky

Dátum Názov Mesto Poznámka
11.09.2020 Detská P-T-S 2020 Šamorín
07.09.2020 - 31.12.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Jesenné kolo
28.06.2020 Detská P-T-S (Nitriansky kraj) Nitra
28.06.2020 Detská štafetová liga (Nitriansky kraj) Nitra
03.03.2020 Detské atletické hry Šahy
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U12) Kdekoľvek
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta(U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U6)
14.10.2019 Detský cezpoľný beh zmiešaných štafiet Nitra
18.09.2019 Športoviáda 2019 Tlmače Tlmače
09.09.2019 Detské atletické hry Šahy
01.07.2019 Novozámocká olympiáda materských škol Nové Zámky
10.06.2019 Novozámocká olympiáda 2.kolo Nové Zámky
10.06.2019 Novozámocká olympiáda 2.kolo Nové Zámky
13.05.2019 2.ročník MINI olympiády - 5boj Komárno
30.04.2019 Trávnica v pohybe 2019 Trávnica
26.03.2019 Detské atletické hry MŠ Šahy
18.03.2019 Detská P-T-S, 2. postupové kolo - staršia kategória Zlaté Moravce
18.03.2019 Detská P-T-S, 2. kolo - mladšia kategória Zlaté Moravce
18.03.2019 Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória Zlaté Moravce
18.03.2019 Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória Zlaté Moravce
18.03.2019 Detská štafetová liga, 1. postupové kolo - staršia kategória Nitra
18.03.2019 Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória Nitra
18.03.2019 Detská P-T-S, 1. postupové kolo - staršia kategória Nitra
18.03.2019 Detská P-T-S, 1. kolo - mladšia kategória Nitra
11.03.2019 1. kolo Detskej Novozámockej olympiády 2019 Nové Zámky