detska_atletika
slovensky_atleticky_zvaz
preteky

Preteky

Dátum Názov Mesto Poznámka
11.09.2020 Detská P-T-S 2020 Šamorín
07.09.2020 - 31.12.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Jesenné kolo
26.06.2020 Detská štafetová liga (Košický kraj) Košice
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U12) Kdekoľvek
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U6)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta(U12)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U10)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U8)
01.02.2020 - 30.06.2020 Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U6)
09.11.2019 Bavme deti športom Košice
29.10.2019 Spajkyho pohár Spišská Nová Ves
11.10.2019 Detský cezpoľný beh zmiešaných štafiet Moldava nad Bodvou
06.09.2019 IAAF Atletika hrou - Sprievodná akcia MMM Košice 2019 Košice
21.05.2019 Detská P-T-S, 2. postupové kolo, staršia kategória Moldava nad Bodvou
21.05.2019 Detská P-T-S, 2.kolo - mladšia kategória Moldava nad Bodvou
21.05.2019 Detská štafetová liga, 2. postupové kolo - staršia kategória Moldava nad Bodvou
21.05.2019 Detská štafetová liga, 2. kolo - mladšia kategória Moldava nad Bodvou
13.05.2019 Detská atletika ZŠ - finále Košice Košice
18.04.2019 VSE City run Košice
15.04.2019 Detská P-T-S, 1.postupové kolo, staršia kategória Košice
15.04.2019 Detská P-T-S, 1.kolo - mladšia kategória Košice
15.04.2019 Detská štafetová liga, 1.postupové kolo - staršia kategória Košice
15.04.2019 Detská štafetová liga, 1. kolo - mladšia kategória Košice
12.03.2019 I. ročník športovej súťaže Detská atletika detí predškolského veku MŠ v atletike Michalovce
02.11.2018 Detský štafetový kros, 2.kolo Košice
01.10.2018 Detský štafetový kros - 1. postupové kolo Košice
18.09.2018 Spajkyho krajský pohár Košice
15.06.2018 Bavme deti športom - základné školy, Finále Košice
06.06.2018 Detská štafetová liga, 3.postupové kolo - staršia kategória Malá Ida